درباره ما

درباره شرکت توسعه گچ متین

ما جزء برترین ها هستیم

گچ متین در مورخ ۱۳۸۳/۰۹/۲۹ با عنوان شرکت سهامی خاص در اداره ثبت شرکتها ومالکیت صنعتی استان سمنان به ثبت رسیده است. این شرکت یکی از بزرگترین ومجهزترین کارخانجات تولید کننده گچهای ساختمانی وصنعتی میباشد. شرکت توسعه گچ متین با هدف تولید بهترین ومرغوبترین گچ ساختمانی وصنعتی آغاز به کار نموده است. این شرکت همواره در تلاش است محصولات خودرا مطابق بااستانداردهای جهانی و کیفیت برتر تولید نماید. در همین راستا یکی از مجهزترین آزمایشگاهای روز دنیا باکادری کار آزموده به فعالیت خود جهت جلب رضایت مشتریان تلاش می نماید. که تا به حال توانسه در بازارهای داخلی وخارجی فعالیت گسترده ای را انجام. این شرکت در مساحتی بالغ بر ۲۰/۰۰۰ متر مربع واقع در یکی از بزرگترین مناطق تولید کننده گچهای خاورمیانه میباشد. سنگ گچهای مصرفی از ۲ معدن بزرگ، که از مرغوب ترین معادن سنگ گچهای ایران هستند استخراج می شود. 

ماموریت ما

با اتکاء بر کارکنان توانمند خود و کارنامه درخشان سوابق عملکردی خود، حفظ محیط زیست و اتخاذ تدابیر ایمنی محیط کار ، ارتقاء روزافزون را وجهه همت خود قرار داده و خلق ارزش برای مشتریان و سایر ذینفعان را جوهره تمامی فعالیت های خود میداند 

چشم انداز توسعه گچ متین

 شرکت متین مصمم است ضمن توسعه بازار و ارتقاء خدمات خود به مشتریان و سایر ذینفعان و جلب رضایت آنان،روند بهبود مستمر فرآیندهای سازمانی را تحقیق بخشیده و یکی از بزرگترین تولیدکنندگان و صادرکنندگان در صنعت گچ در ایران و خاورمیانه باشد. و همچنین دامنه تولیدات خود را در زمینه‌های مختلف از جمله صنعت پزشکی،کشاورزی و.. رونق بیشتری ببخشد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
اسکرول به بالا